Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválás mikor lesz szép?...

Tetoválás mikor lesz szép? Hogyan kell ápolni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek tetoválást csinálni. Sima, fekete fehér tetkó, a vállamtól a nyakamig. Ez lesz az első. Soha nem is volt, és nem is lesz több. Azonban ha jól tudom, begyullad és kenegetni kell. A kérdés az, hogy mikor lesz majd szép, mennyi idő után nem kell majd kenegetni, fóliázni, és mennyi idő után lehet majd vele fürdeni? Előre is köszönöm válaszotokat ( 21/L)

2012. júl. 23. 07:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy hónapja csinálták az első tetoválásomat a csuklómra. Amikor tetováltak, nekem személy szerint fáj, bár próbálta nyugodt maradni, utána mikor kész lett nem is éreztem, viszont este feldagadt kicsit és nagyon fájt. Kenegettem Bephanten plus krémmel, szerencsére semmi gond nem volt utána, szóval ezt ajánlom neked is! Én 2 napig fóliáztam, nekem ezt tanácsolták, utána 2 hétig óvtam a víztől és vagy 5 napig kentem ezzel a krémmel, majd csak sima krémmel. Utána ezt is elhagyhatod, viszont óvd a naptól legalább egy hónapig és strandra sem ajánlott menni vele míg friss. Utána különösebb törődést nem igényel. Előfordulhat, hogy kikopik kicsit a festék, sajnos hiába vigyázol rá, velem is ez volt, de azt könnyű pótolni. Az első héten már nekem varasodott is, utána végül is kész az eredmény, sok sikert hozzá, állíthatom, nem fogod megbánni! 18/L
2012. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!