Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsináltatnátok? Többi lent!

Megcsináltatnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megtaláltam az Igazit de vége lett. Most kezdtünk el újra beszélgetni és azt szeretném hogy akármi is lesz köztünk Ő mindig fontos lesz nekem. Szeretnék tetováltatni magamra egy pillangót és egy Zs betűt. A neve kezdőbetűjét.

Mit szóltok hozzá?



2012. júl. 9. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Majd el jön az igazi, aki tényleg az igazi lesz
2012. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha nekem lenne egy ilyen személy az életemben, lehet, hogy tetováltatnék magamra valamit ami hozzá fűződik.

Szóval ha neked tetszik akkor szerintem csináltasd meg, de azért gondold át, mert nem könnyű leszedetni.

2012. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Butaság.

Pillangó tucat, és még jöhet más is az életben.

Mondom ezt úgy, hogy 6 éve vagyok foglalt és nem tervezem, hogy valaha is szétmenjek a párommal, mellé tömve vagyok tetkókkal.

22/L

2012. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!