Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsináltatnátok? Többi lent!

Megcsináltatnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megtaláltam az Igazit de vége lett. Most kezdtünk el újra beszélgetni és azt szeretném hogy akármi is lesz köztünk Ő mindig fontos lesz nekem. Szeretnék tetováltatni magamra egy pillangót és egy Zs betűt. A neve kezdőbetűjét.

Mit szóltok hozzá?



2012. júl. 9. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A jó kapcsolat, a másik ember fontossága nem külsőségekben mérhető.
2012. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség. és ha jön a következő igazi?
2012. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltatnám meg, mert ha esetleg nem "ZS" lenne a férjem, hanem "S", akkor az nem hiszem, jól esne "S"-nek. A szívedben úgyis megőrzöd az emlékét.
2012. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de nem jön. 3 éve nem sikerült elfelejteni. ma is ugyanugy szeretem
2012. júl. 9. 21:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A 3 év aztán igazán nem egy örökkévalóság. Nem tudhatod, mit hoz a holnap, fordulat bármikor jöhet az ember életében, amik többéves megoldhatatlannak hitt problémákat tesznek semmissé egy pillanat alatt.


Mindenesetre a testedbe ne vésd senkinek a jelét, mert nem tudhatod, ki lesz végül az igazi. Most lehet, hogy Zs-t hiszed annak, de nyilván a többi emberhez hasonlóan Te sem vagy tévedhetetlen. ;)

2012. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék ilyet. Lehet, hogy nem fogod soha elfelejteni, de lehet, hogy hamarosan még is jön valaki más.
2012. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez még akkor is meredek hülyeség, ha dúl a láv. De köztetek már csak ez sincs meg.

3 év... gondolom nem 78 éves vagy, hogy aggódnod kell, hogy megéled-e a holnapot, és belefér-e még az idődbe egy új szerelem. Akkor akár meg is érteném.

Meg a pillangót is átgondolnám, mert elég semmilyen, de az még oké. De a betűt felejtsd el szerintem.

Persze tök mindegy, mit mondunk neked, úgyis azt csinálsz, amit akarsz. :D

2012. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam egyszer az igazit, 5 évig tartott, de ennél jóval régebb óta ismertem, mégis vége lett. Aztán meg már lassan két éve vagyok a második igazival... szóval ez ilyen, nem tart örökké, nem lesz mindig fontos, ezt csak most hiszed. Semmi értelme ilyen tetoválásnak egyébként sem.
2012. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki se kéri,hogy felejtsd el.Ha pedig arról győzködsz mindenkit,hogy ez szerinted nagyon jó ötlet.Akkor nem értem miért kéred ki más véleményét.Ha 25 éve együtt lennétek mint házastársak.Akkor megérteném.De így...
2012. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 3 év semmi.

Egyébként hülyeség, mert minek tetováltatnád magadra valakinek a nevét, aki nem a tiéd? Mármint ha nem jöttök megint össze, mi értelme van? Más, ha az ember a gyereke betűjét tetováltatja, vagy ha egy pár évig tartó tiniszerelmét. Aki nem a tiéd, annak minek hordanád a nevét örökre? Arról nem is beszélve hogy ha megismersz valaki mást........az komplett idiótának fog nézni, hogy magadra tetováltattál valakit, akibe (már) plátóian vagy szerelmes, és nem a párod. Lehet, hogy a betű gazdája is furán nézne rád, ez ugyanis azért már eléggé az ijesztő rajongás kategória.......ha a párod lenne, az más. De így, hogy nem az, ez ijesztőnek hathat rá.

2012. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!