Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan akinek Remington...

Van itt olyan akinek Remington hajvasaló nem törte a haját?

Figyelt kérdés
Hosszú távon,és persze tudom hogy mindegyik töri valamennyire de mindenhol azt olvasom hogy a Remington nagymértékben.
2012. júl. 9. 20:33
 1/3 anonim válasza:
nekem az van, töri persze, de arra is figyelj, hogy ne menj át többször egy tincsen, hanem minden tincsen lassan
2012. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Igazából az lenne a jó, ha egyáltalán nem használnék hajvasalót, de nekem alapállapotban annyira rendezetlen a hajam, olyan kesze-kusza, hogy muszáj vele valamit kezdeni, úgyhogy én minden héten 1x legalább kivasalom.


Hát eléggé töredezett a hajam vége, megyek is holnap a fodrászhoz, biztos jó sokat levág majd belőle.


Figyelj, szerintem nem azon múlik, hogy Remington vagy nem Remington, minden hajvasaló töri, károsítja a hajat, ezzel számolni kell, sajnos...

2012. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Használj hajbalzsamot minden hajmosás után.

Hajpakolást minden héten egyszer.

Szebb lesz a hajad,de minden hajegyenesítő törni fogja akár remington akár nem. és ami már törik az már nem gyógyul meg le kell vágni.

HA érdekel a hajad próbáld ki az új Remington keratin therapyt ami 57%al segíti a hajat a hajtöredezéstől.

2013. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!