Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért viszket a fejbőröm?

Miért viszket a fejbőröm?

Figyelt kérdés
anyámék azt mondják nincs benne semmi korpa, de osztálytársaim meg azt hogy igen. egyfolytában viszket és nem tudom mitől. és az normális ha végighúzom a körmöm a fejbőrömön és itt marad a körmöm alatt a bőr?
2012. júl. 6. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Mosd meg minden nap 2x, és alaposa öblítsd le.

De még jobb lenne, ha 2x megmosod, majd bánfi hajszexel ALAPOSAN bedörzsölöd a fejbőrt. Csípni fog, de ez a lényeg. És 1 óra múlva leöblíted, majd megmosod megint. Nekem nagyon bevált.


Ezen kívül még a biovanne-t is ajánlom, az is jó.

Plusz egyél sok vitamint, nyers citromot, stb vitaminhiányod lehet.

2012. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Menj el fodrászhoz tanácsot kérni, vagy bőrgyógyászatra.
2012. júl. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a tetvektől!Álitólag már nagyon jó irtószerek vannak.
2012. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez volt, 1 hónapig, anniyt vakartam a fejem, hogy nem lehetett kicsomózni ahajam. Kiderült, hogy tetves voltam és hát elég kellemetlen volt. a tetű serkéket hagy maga után, amiből újabb tetű lesz és a serke pont úgy néz ki mint akorpa. igazán sajnálom de tetves vagy. sokféle irtószert kipróbáltam,d e a hedrin vált be csak. igaz drága, de ez az egyetlen, ami hazsnál
2012. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Vagy a nullásgép... Az a legtutibb.
2012. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tetves vagy xxDDD

Neeeeem.. szóval..nem normális..mert nem kellene ott maradni semminek..és valószínűleg ezért viszket. Próbálgass mindig másfajta sampont..igaz idő kell majd még helyre áll.

Ajánlani nem nagyon lehet.. mondjuk nekem a Head and Shoulders sampontól herótom van.. mindenki isteníti,hogy milyen jó, de a zsíros hajra valótól nekem még zsírosabb lett a hajam..utána sok idő után állt helyre..szóval találomra próbálgasd.

2012. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!