Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét hajú lányok! Ti hogyan...

Sötét hajú lányok! Ti hogyan szőrtelenítetek?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, és folyton szenvedek a szőrszálakkal. (Pedig milyen lehet annak, aki még sötétebb hajú...) Mi a fenét csináljak, hogy szőrtelenítsek? Már mindent kipróbáltam, de semmi nem jött be.

1. gyanta: Én magam sem hideg-, sem meleggyantával nem tudom leszedni mindenhonnan a szőrt (pedig nem vagyok béna), hónaljról pl. abszolút nem. És amúgy a kozmetikus is mindig rajta hagy pár szálat, amit otthon veszek észre... Arról nem beszélve, hogy nekem nem tart ki 2-3-4 hétig (aki ezt mondja, az vagy hazudik, vagy nagyon világos a haja), plusz ami a másik, hogy meg kell várni, hogy elég jól kinőjön, de addig mit csináljak? Járjak szőrösen??? Főleg nyáron???

2. epilátor: tele vagyok szőrbenövésekkel, amiket kikaparok, és tiszta seb a lábam. Kb. u.az a hatás, mintha szőrös lenne... Ja és ezt is csinálhatom 2 naponta, mert mindig máshol nő ki néhány szál.

3. borotva: nem tehetem meg, mert még gyakrabban kellene nyúznom a bőrömet, és tele lennék kis fekete pöttyökkel, főleg a hónaljamon. Szőrtelenítő krémmel u.ez van.

Ördögi kör... Mit csináljak, hogy csináljam? $


2012. júl. 2. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Sorstársak vagyunk. Még én se jöttem rá a titokra. :/
2012. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tiszta seb a lábam pont az miatt hogy a szörbenövéseket kinyomom,mert semmi nem hozza ki hiába radirozom csipesz sem jó.Állitólag a cukor gyanta az nagyon jó érzékeny bőrre de én még nem mertem kipróbálni.Az intim részeket borotválom nem merem gyantázni epilálni,egyszer csináltam nagyon csúnya volt hetekig.Most olvastam a krém mánián hogy yamuna szappant használ és kevésbé csúnya a lába.Én epilálni szoktam nem tudok mit csinálni muszály,csúnya tőle a lábam a gyantától is.Én sem találtam meg az igazit.
2012. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom hozzátok sorstársak. :)

Bár szerintem ezzel sok, ha nem a legtöbb nő küzd.

Szerintem szőke (természetes) hajúaknak is lehet sötét, vastag szőre, nemfeltétlen hajszínfüggő.

Az tény, hogy ezzel is csak a nőket súlytják, jó,hogy a pasiknak nincs ilyen problémája ...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2012. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet velem, de már rég nem érdekel.

Sötét a szőröm, hófehér a bőröm, szóval minden meglátszik rajta. Megoldás szerintem nincs, aki ilyen típus az nem tud mit csinálni, sosem lesz tökéletes az eredmény, mindegy mivel szőrtelenít. Én a borotva mellett maradtam mert az gyorsan megvan, zuhanyzáskor lerendezem minden nap.

2012. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát pedig a gyantának jónak kéne lennie,az a legerősebb módszer,ha az nem jó akkor semmi..mondjuk nekem jó mert szőke vagyok,a lábamon pl foltokban nem nő a szőr..van hogy szőrös lábbal járkálok amíg meg nem nő rendesen mert nem látszik csak ha nagyon de nagyon bámulja valaki. Szőkítsd amíg meg nem nő rendesen.Vagy nézz utána a végleges szőrtelenítésnek.
2012. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dettó!

Én amíg hosszúban járok gyantázom a lábam. Nyáron inkább borotva, de sok helyen már ki van ritkulva, tehát ezt sem kell naponta. Hónaljat is gyantáztam egy időben, de volt h benőtt tőle, vagy begyulladt 1-1 szőrtüsző, úh ott is borotva, télen ritkábban. Epilátortól nekem is benő a szőröm sajna, intim részen is marad a borotva. Hát ez van :S

Sztem a szőrtelenítő krém drága és nem tennék magamra vegyszert, ráadásul addig tart a hatása mint a borotvának, kb 1 nap :S

nekem elég gyorsan nő a szőröm, irigylem azokat akinek 1 gyanta kitart 4 hétig, nekem már pár nap után nő a szörőm és télen 2 hetente gyantázom a lábam. Magamnak csinálom, mert így olcsóbb.

2012. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kb. 1,5 hétig sima az epilálás után a lábam. még hogy 4 hetet tart, persze...
2012. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki a cukorgyantát. nagyon sok jót hallottam róla. ez nem szokványos gyanta.:) nézz utánna.
2012. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!