Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Szerintetek nagyon gáz...

Fiúk! Szerintetek nagyon gáz ha egy lánynak narancsbőrös a feneke, combja?

Figyelt kérdés

Alapvetően vékony vagyok, 170cm és 49kg,de a narancsbőr az ott ficeg a hátsó részemen.

Iszonyatosan zavar, de nem tudok eltűntetni, hiába sportolok rendszeresen, figyelek az étkezésemre és nem dohányzok.

A strandra se szeretek kimenni, nagyon zavar. Hiába már minden második lánynak van, engem akkor is nagyon zavar, és úgy érzem mindenki észreveszi az én narancsbőröm...


2012. jún. 29. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
részben egyetértek veled. Egy lapos fenék tényleg elég randa, és azon jó eséllyel lehetne is javítani. de azért nem csak az számít:)
2012. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem,sajnos a lapos feneken nem lehet javítani,az genetika.Ha lehetne javítani,ha lenne rá tornagyakorlat,akkor gondold el MINDEN nőnek tankönyvi gömbölyű popsija lenne...
2012. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aha, mert minden nőnek van kedve/ideje/energiája tornázni, munka és család mellett.
2012. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha sminkelésre,meg ruha vásárlásra,meg öltözködésre van időtök,akkor napi 30 perc tornára nincs?



Tehát neked lapos a feneked :)

2012. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ruha vásárlásra szakítunk időt... Egyébként nem, nem lapos a fenekem, mert 20 éves koromig röplabdáztam versenyszerűen, de mióta dolgozok, gyerekem van, háztartást vezetek, kb annyi energiám van, hogy hetente 1x elmenjek egy fél órát futni.
2012. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!