Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Szerintetek nagyon gáz...

Fiúk! Szerintetek nagyon gáz ha egy lánynak narancsbőrös a feneke, combja?

Figyelt kérdés

Alapvetően vékony vagyok, 170cm és 49kg,de a narancsbőr az ott ficeg a hátsó részemen.

Iszonyatosan zavar, de nem tudok eltűntetni, hiába sportolok rendszeresen, figyelek az étkezésemre és nem dohányzok.

A strandra se szeretek kimenni, nagyon zavar. Hiába már minden második lánynak van, engem akkor is nagyon zavar, és úgy érzem mindenki észreveszi az én narancsbőröm...


2012. jún. 29. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

erre a kérdésre úgyis azt fogják felelni, hogy "igen, zavaró, gusztustalan" stb. :( sajnos a férfiak már csak ilyenek, de a lényeg, hogy ők tökéletesek :)


egyébként pedig van ilyen, ezzel sajnos kénytelen vagy megbarátkozni... unokatestvérem anorexiás, nem eszik, állandóan fut, sportol, még ülni is alig ül (mert az is hizlal), és mégis narancsbőrös a combja és a feneke...

mondjuk ő most használ valami celluloidos krémet, ami állítólag hat neki, de én nem nagyon hiszek a krémekben...


próbálj meg extra durván a combra és a fenékre gyúrni, hátha segít!


sok sikert!

2012. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én is most kifejezetten fenékre és combra edzek, de félek hogy nem tűnik el.

Az étrendemen is változtatni fogok, csak nyers gyümölcsöket és zöldségeket eszek, sok vizet iszok és semmi fehér liszt, cukor.

Remélem sikerül!

2012. jún. 29. 10:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Tévedsz, én nem tartom gusztustalannak. Kicsit ront az összképen, de semmi több. Mellesleg, senki sem tökéletes. Biztos van valami módszer, amivel el lehet tüntetni...

Ja igen, most meghazudtolom magam, de én tökéletes vagyok:P

2012. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
a pasikat nem zavarja... ők nem azzal fognak foglalkozni, hogy hepe-hupás a feneked... nagyrészük azt sem tudja szerintem mi az :P
2012. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nekem talán az a legnagyobb bajom, hogy azt érzem hogy bárki rámnéz már észreveszi...emiatt nem szívesen megyek strandra. Nem is voltam még az idén, tavaly is csak 3szor.
2012. jún. 29. 10:49
 6/15 A kérdező kommentje:

Barátom is azt mondta, hogy nem tudja mi az és hiába nyomkodom a lábam ő nem érti miről beszélek.

Lehet csak azért mondja mert nem akar megbántani...

2012. jún. 29. 10:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként mondom, nem gusztustalan. Emberek vagyunk, senki sem tökéletes
2012. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

A mai lányoknak mind narancsbőrös a feneke és a combja mondjuk 20 év felett.Persze vannak kivételes szerencsések,a vékony,filigrán lányok akik sokat mozognak,de álatlában rajtuk is megtalálható.


És nem gáz,minket fiúkat nem érdekel.Ha kerek a feneked!

Semmi nem számít csak kerek legyen a feneked.

Lehetsz kis mellű,nagy mellű,csúnya,szép,vörös,szőke,narancsbőrös,NEM SZÁMÍT ha kerek a feneked.

És hiába vagy szép,hiába gyönyörek a kebleid,a hajad,a szemed stb ha lapos a feneked,akkor annyi...Egy lapos fenekű lány még öltözködéssel sem tud "nem lapos feneküvé válni".

Főleg az extra gáz,amikor a lapos löttyedt fenekére tangát vesz fel..na az szörnyű.

2012. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem sokkal szörnyűségesebb látvány lehet a soványságod :(

Én 177 vagyok, és 63 kg, és állandóan azt hallgatom a munkatársaimtól, hogy milyen sovány vagyok, egyek többet.

2012. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Látom a lapos fenekű lányok lepontoztak :).

Mindegy én jó vagyok 0%kal is itt :) de a ti hátatok mögött mindig össze fognak súgni hogy "nézd de löttyedt a segge pf.jjj"

2012. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!