Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne dobja le a...

Mit tegyek hogy ne dobja le a hajam a vörös színt?

Figyelt kérdés
Pirosas vörösre szeretem festetni a hajam, mert úgy érzem ez vagyok én igazán. De más sokféle festéket (drogériásat is meg fodrásztól professzionálisat is) és színvédőt kipróbáltam de semmi nem segít. Már az első hajmosáskor elveszti a fényét, további hajmosásokkor már néhány után már csak ilyen rezes, téglás, barnás lesz.

2012. jún. 24. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Evolution korrektor az jó. A vörös nagyon kopik, de nekem ez pl mystic hajfestékkel keverve elég tartós. Kellékesnél vehetsz.

egy piros hajú lány:)

2012. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyan már nem vagyok vörös, de láttam egy olyan terméket, hogy Alfaparf Jeans Color, és az hajszínező. A legtöbb árnyalat pirosas, azzal ha használod élénkebb lesz a szín. Nézz utána ha gondolod, nem nagyon ástam bele magam a témába, mert már nekem úgyis mindegy. :)
2012. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!