Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik tartós vörös/színes...

Létezik tartós vörös/színes hajfesték?

Figyelt kérdés
Vörös a hajam, de 2 max 3 mosás után már kopik ki és barnul. Ismer valaki ennél tartósabb hajfestéket vagy meg kell barátkoznom a ténnyel, hogy max. 3 mosásig lehetek vörös.:D Azt tudom, hogy általában a színes hajfestékekkel ez a gond, de hátha van kivétel.
2012. jún. 21. 04:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hamar kikopott a vörös, amíg azzal festettem, de hallottam egy hajszínezőről, belinkelem:


[link]


Remélem hasznos lett, bár hamarabb észrevettem volna és még mindig vörös lennék :D

2012. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik rosszul. Csak az ára picit húzós. Vajon ha egyet vennék elég lenne, váll alatt, kb. ciciig érő hajra?
2012. jún. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!