Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 27 éves vagyok, és az arcbőröm...

27 éves vagyok, és az arcbőröm meg van nyúlva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

24 éves voltam, amikor fogszabályzót csináltattam, tavaly le is került rólam. a felső fogsorom eléggé kifelé állt, ami ugye kifeszítette az arcbőrt az orr alatti/melletti részen.

viszont mióta lekerült, azóta van 2 mély barázda az arcomon, ilyesmi: [link]


mit csináljak, mit használjak, hogy a bőröm újra rugalmas legyen?? komolyan már a plasztikán gondolkozok :(


2012. jún. 24. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ezen szerintem csak a plasztika segíthet, ha ténylegesen megnyúlt... :/ Vagy valami kollagén injekció esetleg, de nem értek hozzá. Kérdezd meg egy kozmetikába esetleg. Vagy nem tudom hány kg lehetsz, de állt, ha hízik az ember akkor az arca is pufibb lesz, és hátha kicsit kisimul majd.
2012. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!