Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Szőrteleníteni szeretn...

Csajok! Szőrteleníteni szeretnék. Ötleteket szeretnék. Ki segít? ( lent részletesebben ) Lány vagyok.

Figyelt kérdés

Most szeretném majd először leszőrteleníteni ott lent ( az intim részemet ) . Hogyan kell??

Most fogom először. Ötleteket kérek!!

Tusfürdő? Zselé? Hab?? MIVEL??

Borotva?? :D ( meg most fogom először, szal. nem olyan kicsi az )

Meg, hogyan kell?? Hogy NE FÁJJON!!!!


Normális válaszokat, köszönöm előre is nektek!!! :D



2012. jún. 19. 20:49
 1/8 Nagy Vanessza 21 válasza:
100%

Hát, ha nem akarod,hogy fájjon ülj be egy kád forró vízbe(ellazít és a szőrt is felpuhítja,ezáltal alaposabb és fájdalommentesebb lesz). Ezután én a borotvazselé+borotva kombinációt javaslom. Én mindkettőben a Gilette nőire voksolok.

Borotválásnál: ha hosszabb a szőr (igaz ez minden testrészre),a szőr növekedésével megeggyező irányba,azaz lefelé érdemes leszedni a nagyját, majd felfelé simára borotválni.

Jah én előtte-utána bőrfertőtlenítővel befújom a borotvát és a borotválandó felületet. Így nem pattog ki a bőröm és a szőr sem nől be.

2012. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha nagyon hosszú a szőr akkor a borotva sem viszi rendesen, vágd le a hosszát ollóval. Utána fürödj meg, hogy felpuhuljon a bőröd. Bekened borotva habbal vagy tusfürdővel (mindegy), és a szőr növekedésével azonos irányba leborotválod a szőröd. Ha ez megvolt megint beáztatod, megint felkensz egy adag habot vagy tusfürdőt és most a szőr növekedésével ellentétes arányban húzod a borotvát. Fontos, hogy saját borotvád legyen, ne az apukád, anyukád elcsent eszközét használd mert nem higénikus. Ha kész van akkor bekenheted vmi bőrnyugtatóval. Én aloe verás krémmel szoktam.

És igazából ennyi! :)

Sok sikert hozzá!

2012. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi h nem a kérdésedre adok választ, de ezzel kapcsolatban én is azt szeretném kérdezni, hogy amikor ti borotváljátok, akkor nem vérzik apró pontokban? Mert nekem kb mindig, amikor nagyon jól le akarom szedni, máskülönben pedig borostás lesz...
2012. jún. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! :D

Akkor beszerzem a szükséges hozzávalókat, és megcsinálom! :)

Majd írok!! :D

2012. jún. 20. 09:57
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked pedig 3. válaszoló nem tudok sajnos segíteni! :(

Írd ki talán, kérdésnek!!

2012. jún. 20. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem szokott néha pöttyökben vérezni, de csak akkor ha sietek én nincs eléggé felázva a bőröm és megpuhulva a szőr. Esetleg életlen borotva miatt is lehet.

De ha utána hideg vizet engedsz rá akkor pár másodpercen belül el is áll. (tudom, hogy brutális a hideg víz oda, de én is csak olvastam a tippet és bevált) :)

2012. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm!! :)


Még ötleteket!!!!

2012. júl. 10. 12:00
 8/8 anonim válasza:

Bocsi, énse a kérdésre írok, de most olvasgattam és elég jó tippeket látok, majd énis kipróbálom.és a kérdésem:

-ti az egészet le szoktátok, vagy ott lent szoktatok hagyni egy kis részt? melyik a szebb és higénikusabb? Nem rossz h nincs semmise? (énis borotválom de nekem lent van egy kicsi)

Mit javasoltok? :) (bocsi h ide irtam)

2012. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!