Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kezdjem el szőrtel...

Szerintetek kezdjem el szőrteleníteni a karomat? 13/L

Figyelt kérdés
Epilátorral gondoltam, mert nagyon zavar hogy szőrös. Ti mivel szoktátok és mennyi idő? :S

2012. jún. 7. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan. De borotvával soha ne mert vastag lesz a szőr.

Nem tudom mire kérdezed hogy mennyi idő. Amíg leszeded szépen, az kb 20 perc, amíg újra látod hogy elkezd nőni kb 5 nap, de az még nem gáz én kb 2 hetente szedem le.

2012. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sötét színű a szőr és zavar akkor nyugodtan. Ha szőke akkor szerintem felesleges bajlódni vele. :)
2012. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát a borotván nem is gondolkoztam mert tapasztaltam már a lábamon hogy erősebbnek tűnik. :)

És a karotokon fent is szoktátok? Nekem ott epilátorral nagyon fáj. :S

2012. jún. 8. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

A felkaromon csak 2szer 3szor végig húzom, hogy ritkább legyen, de ott nekem alapból nem vészes. Azt hogy neked milyen te látod

2012. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Én borotvával csinálom a karomon, kb. 8 éve. 3 perc alatt kész. És 8 év alatt semmit sem erősödött, ez annyira baromság! Ugyanolyan a szőrzetem, mint 8 évvel ezelőtt. A szőrzet erőssége a borotválástól nem fog megerősödni, mert csak a bőr felett szedi le a szőrt, a szőr viszont a bőr alatt növekszik, és amilyen alapból, olyan lesz a borotválástól után is.

Egyedül a gyanta vagy az epilátor változtat a szőrzet erősségén, mivel az a bőr alatt 1-2 mm-re is kitépi, viszont ettől is csak gyengébb lesz.

Tehát a szőr borotválástól nem erősödik!!! Maximum gyógyszerektől (ami a hormonokra hat) erősödhet.

2012. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De az epilátor meg a gyanta nem fáj??
2012. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már most megszoktam, nem fáj annyira mint az elején. :)
2012. júl. 10. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!