Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésben kéne segítség?...

Hajfestésben kéne segítség? Megcsináltassam vagy ne?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve extra világosszőke a hajam. Barnáról lett átfestetve. A hajamat akarom derékig növeszteni. Nem vasalom, nem göndörítem, 2 havonta járok frissítő vágásra (csak a végéből 2centit). Viszont havonta kell festeni a hajam, főleg, hogy kb. 3 hét után már látszik a lenövés, és az nekem egyáltalán nem tetszik, mikor le van nőve. Gondolkoztam, hogy befestetem barnára és hagyom hogy lenőjön (azon nem olyan feltűnő), és így az eredeti hajszínem is visszakapom és nem roncsolom a hajam tovább, de nagyon imádom a szőke hajam, és jövőre szallagavató, és addigra nem nő le a barna festék se, és félig lenőtt barna hajjal menjek el? Vagy addig fessem még szőkére és szallagavató után festessem barnára? (Mellem alá ér a hajam most) Kb. mennyi idő alatt nő meg a hajam derékig? (Elég gyorsan nő)

#barna #hajfestés #szőkéről
2012. jún. 17. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok elfogult lenni, de én is szőke vagyok, és szerintem a szőke haj olyan szép, feltűnő=) Semmi pénzért ne legyél barna, főleg hogy mell alá ér már a hajad, ez nem rövid egyáltalán. Félig lenőtt barna haj meg aztán nagyon szépen nézne ki szalagavatón... Én inkább azt javaslom próbálj ki hajnövesztőszereket. Szedj sörélesztőt, szépségvitaminokat, kovaföld kapszula is segít állítólag. Aztán ott a ricinus olaj az csodákra képes, én olyat hallottam hogy van akinek hetente 2 centit nőtt tőle a haja.
2012. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is szőke vagyok,imádom a hajszínemet és ha betartod hogy festésnél a végekre csak 5 percre viszed fel max a festéket,vagy egyáltalán nem akkor nem fog sérülni a hajad soha,még vágatnod sem kell.

Szedjél vitaminokat amiket előttem ajánlottak,és már bocsi de ziher hogy megbánnád hogy átfestetted ha szereted a hajadat!!

Én tudom mert én hülye voltam,megtettem méghozzá feketére..atyaég de nehéz volt megszabadulni tőle,és nem utolsósorban mennyi pénz:O

soha többet:)

2012. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az biztos, hogy ha befestetném barnára sírnék, de lehet megszoknám. Viszont minden ismerősöm azt mondta, hogy még az eredeti hajszínem se állt ilyen jól mint a szőke (ne nézzetek egoistának.) Igen, mindig csak a végére szoktam felvinni a festéket. Rendben szerintem is az a legjobb, ha veszek valamilyen hajnövesztő tabit. Köszönöm a tanácsokat :D
2012. jún. 18. 00:16
 4/4 anonim válasza:
Szerintem úgy is van egy véleményed... olyanra fesd amire te akarod ne pedig amire mi mondjuk szerintem :)
2012. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!