Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valakinek valami tuti...

Van valakinek valami tuti biztos megoldása a mitesszerek ellen?

Figyelt kérdés

Az egész orrom csupa mitesszer és nagyon zavar.


Egyszer-kétszer már nekiálltam kinyomkodni őket, de nem lett jó vége, az orrom tiszta sebes lett, még katasztrofálisabb lett a végeredmény. Esetleg valami más megoldást tudtok javasolni?


Vagy ha nem, akkor vaklami jó púdert, alapozót, korrektort, amivel el lehet kendőzni? Csak amíg emberek között vagyok, mert már nem bírom cérnával. :(



2012. jún. 17. 15:59
 1/2 anonim válasza:
ugyanez a problémám nekem is, én rendszeresen járok kozmetikushoz és essence púdert használok, nekem bevált.
2012. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én vichy dermablend alapozót használok, és azt hallottam hogy a sensibio h2o arclemosó jó mitesszerek ellen.
2012. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!