Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerek ellen mit lehet...

Valaki0702 kérdése:

Mitesszerek ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Kozmetikus.

Azok ellen csak a kinyomkodás jó.

2012. márc. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha otthon akarod kitisztítani a bőrödet, gőzöltesd kamilla teával, hogy felpuhuljon, azután steril gézlappal, vagy zsebkendővel nyomogasd ki a mitesszereket. Utána használj pórus összehúzót, de legjobb az lenne, ha mindezt kozmetikussal csináltatnád meg, nehogy a nyomkodással felsértsd a bőrödet, mert az el is fertőződhet.
2012. márc. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jah én ekdden vtam kozmetikusnál, kinyomkodta... aztán rárakott olyan arcpakolást, ami megint kihozta őket..szóval este már nyomkodhattam is ismét magamnak..

fizettem neki 3ezret.. ma már annyira elegem lett, hogy kigőzöltem kamillával, kinyomkodtam (de nem papírzsebkendővel meg ilyenek, csak szimplán, mert nem körülményeskedek, kezet mostam és kész, körmöm meg olyan se nem hosszú se nem rövid..) aztán nyomkodás után kitisztítottam magamnak az orrom meg az orrom melletti területen.. hát szörnyá msot..letisztítottam még, meg tonikkal áttöröltem... még várok 2 órát, ha nem lesz javulás, akkor sztem kamillával fogom mosogatni az arcom, meg majd kitalálok vmit...

az a baj egyébként, hogy iylenkor nyugtató krémet sem érdemes rárakni, mert persze, enyhíti a tüneteket, a feldagadt bőrt, meg a sebeket, amiket esetleg csináltam... de ugyanúgy visszatömíti azokat a kis próusokat, amikből már egyszer kinyomkodtam a mitesszereket... ez volt a kozmetikusnál is..hiába rakott rá pakolást...hazaértem, megintcsak gáz volt a helyzet..:S


ÚGYHOGY ELEGEM VAN!!!:@

2012. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
köszi, de már csak a kis sebek maradtak, amik már be is varasodtak. az aloe vera gél segített rajta. még aznap bekentem 4x, vagy 5x az arcom, másnapra sokkal szebb volt
2012. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!