Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a 20 faktoros...

Szerintetek a 20 faktoros naptej elég?

Figyelt kérdés

Szóval én utána néztem a neten és volt a Feminán egy cikk, ami alapján neki 50-es faktorszámú naptej kéne, de az nagyon drága, és azt nem tudom megvenni. Szerintetek elég lenne mondjuk a 20-as is? Vagy lesz tőle bajom ha nem a megfelelőt használom? Tényleg elég fehér a bőröm, de csak azért mert már 2 éve nem voltam napon, de régebben elég jól lebarnultam, szóval nem vagyok albínó vagy ilyesmi. Annyit még hogy kék szemem van és barna hajam...

16L


2012. jún. 16. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
nekem* az első mondatban egy hiba...bocsi, siettem. :S
2012. jún. 16. 17:31
 2/8 anonim ***** válasza:
tényleg elég drágák az 50-es naptejek, de ha arra nincs is pénzed próbálkozz 30-assal, vagy 25-össel. még mindig jobb, mint a 20-as.
2012. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, az lesz gondolom. :) Mert amit találtam egy 50-eset abban alig volt, nagyon kicsi volt az üvegje, szerintem hamar el is fogy. Szerintem elég lesz a 30-as. :)
2012. jún. 17. 02:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a legolcsóbb naptejet vettem meg tavaly, 20 vagy 25 faktoros. Azzal bekentem magam, és kifeküdtem napozni, semmi bajom se lett. Pedig világos bőröm van.
2012. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A dm-be azt mondták,hogy gyereknek
2012. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyereknek is elég a 30-as
2012. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha 50-essel bekened magad, az tulajdonképp blokkolja a napot, tehát semmit nem fogsz barnulni, nem kell ilyen cikkeknek feltétlen bedőlni, a lényeg, hogy azért kend be magad, nehogy leégj, bővel elég egy 15-20-as naptej még mediterrán országban is, nemhogy magarországon 1,5-2 óránként újrakenve
2012. júl. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors válaszokat! :D Elég régen tettem már fel a kérdést, de még nem igazán voltam kint napon, majd jövőhéttől kezdődik számomra a "nyaralás". :)
2012. júl. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!