Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítés ''ott lent''?!

Szőrtelenítés ''ott lent''?!

Figyelt kérdés
Azt megtehetem, hogy 'lent' nem teljesen szőrtelenítem magam, csak úgy, hogy a szőrszálakat, kicsit úgymondd megritkítom, rövidebbre vágom? L, 13

2012. jún. 12. 23:50
 1/4 anonim válasza:
13 évesen még minek? Egyrészt ilyenkor még nem kell látnia senkinek. Nem hiszem azt se hogy tényleg akkora lenne hogy szükséged lenne rá. Másrészt minél hamarabb és minél sűrűbben csinálod annál durvább nő majd a helyére és ott azért érzékeny téma. Bőven ráérsz még vele.
2012. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Csak azt vágd le, ami esetleg kilóg a bugyiból és fürdőruhánál kellemetlen.
2012. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze,lehet olyat,h csak rövidre vágod.De szerintem egyszerűbb lenne ha az egészet leborotválnád,az sokkal higiénikusabb.Bár úgy csinálod ahogy jónak látod.
2012. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem anyukám nem engedi meg hogy kozmetikushoz járjak az intim részemmel pedig már elég nagy szőr van ott.de addig is mindig vágom ha már nagyon nagy.szerintem nincs ezzel baj. 13/L
2012. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!