Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek?

Hogyan szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám, hogy eléggé sűrű, erős és sötét a szőröm mind a lábaimon, mind a bikini vonalamon. Ha krémet vagy borotvát használok egy-két nap után ismét szőrtelenítenem kell. Ráadásul szőrbenövésre is hajlamos vagyok, amik aztán ronda sötét hegeket hagynak és nagyon lassan múlnak el. A bikini vonalamat próbáltam már gyantázni, de kb semmit sem szedett le, még fel sem tudtam tépni normálisan. (Bár lehet, hogy én fogtam ki mindig rossz gyantákat.) A lábamon epilátort használok az úgy ahogy bejött, de idegesít, hogy nem tudom leszedni az összes szőrt, mindig kimaradnak részek pedig külön figyelek.

Szeretnék elmenni kozmetikushoz, de sajnos rendszeres járásra nincs pénzem. Mit kéne csinálnom?



2012. jún. 9. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg a kozmetikusban a jövőd, ha már ritkult valamennyire a szőr utána ismét próbálkozhatsz házilag, de mint lájtjuk így nem fog menni.

Én az epilátor által kihagyott foltokat szemöldökcsipesszel szedem álmatlan óráimban, de lehet csak én vagyok ilyen hardcore:D

2012. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A lezer eleg hatasos tud lenni, de egyenenkent valtozo az eredmenyessege, es hogy hany kezeles kell. Tovabba idonkent meg kell ismetelni. Sajnos nem olcso, de hozzad hasonlo cipoben jaroknal igen jo eredmenyrol hallottam mar.
2012. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
először szőrtelenítőkrémmel kend le, majd utána azt mosd le, és borotvával menny át rajta még egyszer:)
2012. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én epilálom a bikinivonalam, kicsit fájdalmas ugyan, de "tartós". ha kicsi a fájdalomküszöböd, mindenképpen a legjobb módszer.

lábaimra pedig borotvát használok.

2012. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Lézeres kezelést nem szeretnék és szerintem nekem még nem is lehetne. A krém és borotvát már próbáltam, szép sima lett tőle a lában kb 1 napig. :(
2012. jún. 9. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!