Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a szép bőrért?

Mit csináljak a szép bőrért?

Figyelt kérdés
Sajnos a bőröm nagyon hajlamos a szőrbenövésre, főleg a lábszáramon. Most, hogy itt a rövidnaci-, miniszoknyaszezon, félve húzok már fel egy shortot, mert akivel találkozok, a szüleimen, vagy közeli barátaimon kívül, az első kérdés, hogy mit csináltál a lábaddal? Már messziről látszanak a piros pöttyök, sebek. Sajnos nemrég párat nagyon kikapartam, és nem tudom mivel gyógyítsam be a sebeket, és a helyüket hogyan halványítsam. Neogranormonnal minden este bekenem. Heti kétszer leradírozom, de már gyantázni, vagy epilálni sem merem, félek, hogy még több szőrbenövésem lesz. A borotva pedig a sebeket sérti fel rendszeresen.... Szóval így sem sokat tudok javítani a helyzeten. Van valakinek bevált praktikája?

2012. jún. 11. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyantázás, epilálás után használj valami krémet, meg amikor frissek a szőrtüsző pöttyök. Ez csillapítja a pattogzást, és lehet a te problémádon is segítene. Régebben nekem is volt, aztán elkezdtem használni rá krémet (mondjuk nem emiatt), de azóta úgy vettem észre, a benövések száma is minimáslira csökkent.

Remélem tudtam kicsit segíteni, és hogy javul az állapot!

2012. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borotvald le, a sebek környékén pedig szemoldokcsipesszel szedd ki! Ennél jobb ötletem sajnos nincs:/ :)
2012. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet kapni külön szőrbenövés elleni tonikot, talán ha átttörlöd azzal, akkor segít.
2012. jún. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!