Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek, egészséges és szép...

Tippek, egészséges és szép bőrért?

Figyelt kérdés

Vegyes bőrtípusom van. Néhol száraz néhol zsíros. És nagyon csúnya tud gyakran lenni. Nem csak kozmetikumokra gondolok most, hanem különféle bőrápolási tippekre.


Mi az egészséges, szép bőr alapja, ti mit szoktatok tenni a bőrötökkel hogy szép sima és egészséges legyen?


előre is köszi!


2011. ápr. 17. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

1.ne dohányozz

2.sportolj

3.arctej3arctisztító tonik érzékeny bőrre

Nekem szülés előtt volt olyan a bőröm és később kiegyenlítődött.Sokat kínlódtam vele és rosecám is volt ill.van.

NATURLANDOS és BIOMEDES körömvirágkrémet használtam vagy csipkebogyó+körömvirágkrémet.A körömvirágkrém hámosítja a pattikat de nem szárítja a bőrt.Pont jó.Rendbeszedte nagyon és elfogadható az ára 1000ft alatt.

2011. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heti 2-3x arcradírozás és a sminket este alaposan eltávolítani.

A dohányzás nagyon rossz neki.

2011. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudnám elmondani amit az előttem szólóak,de ha egészségesen táplálkozol és elég vizet iszol,akkor biztos nem fog romlani a bőröd állapota.
2011. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!