Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, hajmosáskor mindig...

Lányok, hajmosáskor mindig használtok balzsamot?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, muszáj, anélkül téphetem a hajamat olyan nehéz kifésülni :D
2012. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én nem, mert nekem attól olyan lágy lesz a hajam...nem lesz tartása, formázhatatlan....:/
2012. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem használok. 1 nap múlva olyan a hajam tőle, mint amit leh*nytak, összetapad, lelapul. Rádásul ellenzem a kémiai anyagok magunkra kenését, ez meg eggyel több vegyszer lenne.
2012. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szoktam, másképp úgy összetapad hogy csak szenvedek vele. Meg alapból jót tesz a hajnak.
2012. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

igen,és még hajpakolást is :) nedves hajra meg nem kiöblítendő hajpakolást is pluszba:)

Amúgy csak arra kell figyelni hogy fejbőrre ne menjen és nem okoz zsírosodást!

2012. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, ha épp nincs kézközelben, vagy sietek, akkor kihagyom, semmi bajom nem lesz tőle, legfeljebb pár napig még kócosabb stílusban nyomatom. :D
2012. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon hosszú hajam van, muszáj ápolni, különben már rég tönkrement volna. Mikor megszárad kifésülő sprayt vagy hajvégápoló szérumot is teszek rá.
2012. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert különben nem tudnám utána kifésülni, vagy csak nagyon-nagyon nehezen. Hosszú és vékonyszálú a hajam. Valamint azért is fontos a balzsam mert semmi mással nem ápolom, és ennyi kell neki, a hajvégeknek, mivel hogy festett a hajam.
2012. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, minden hajmosásnál. Nagyon hosszú és vékony szálú a hajam, de még növeszteni szeretném, ezért mindig teszek rá, hogy kevésbé töredezzen. Egyelőre bevált, és olyan puha mindig a hajam :) Viszont nem festem, csak szökő évente vasalom, ha lehet, akkor hagyom, hogy magától száradjon, tehát kímélem.
2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem használok balzsamot, mert az én hajam úgy összeáll tőle, mint a "2 hetes lecsó" :D
2012. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!