Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit használtok mitteszerek...

Ti mit használtok mitteszerek ellen?

Figyelt kérdés
Van most egy uj garnier pure kefés miteszer ellen,de nekem az sem használ. Kozmetikus után is hamar elöjönnek és nem szeretek odajárni. Szóval?

2012. máj. 24. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus után napi 2szer arctisztítás, heti 2 bőrradír, meg van az avontól egy pórustisztító maszkom is, de inkább csak az arcszőröm húzza, azt viszont nem vettem észre, hogy tisztább is lenne...:D

Amúgy meg figyelj oda mindenre amit az arcodra veszel, nagyon sok smink tömíti el a pórusokat, így tényleg nem mindegy mit veszel.

2012. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom, Avonból rendeltem 400 forintért. De avonos boltban talán 600 forint.

És nem csak mitesszerre jó, fültisztító pálcikára és ha elrontos a sminket nem kell az egészet letörölni, hanem leszedi azt a kis részt. Imádom!:D

2012. máj. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bunnyboo válasza:
vágj vékonyra citromot, és kend be vele mitteszeres/pattanásos részt vékonyan . Meglátod, csodákat tesz! Én heti 2x használom.
2012. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!