Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodó...

Nagyon gyorsan zsírosodó hajra megoldást keresek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is rettenetesen zsírosodik a hajam. Minden létező praktikát kipróbáltam, de semmi nem segített. Egyedüli "megoldásként" maradt a napi hajmosás. Az agyamra megy, hogy minden reggel hajat kell mosnom, estére pedig újra zsíros, de nem tudok mást tenni.

Sokan tanácsolják, hogy abba kell hagyni a napi hajmosást és pár hét múlva elég lesz heti 3 max. 4 alkalommal megmosni, mert már nem fog úgy zsírosodni. Nekik üzenem, hogy nem hat a "tuti tipp". Kipróbáltam, de nem történt semmi változás. Nagy átok sajnos a gyorsan zsírosodó haj, de ez van.

2012. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon zsírosodott a hajam és mindent kipróbáltam aztán megmaradtam a


Garnier Fructis dús haj helyreállító samponnál


az ára kicsit húzós de nem világ rengető,nekem ez vált be és 3-4 naponta mosom,vagy van ilyen hajra fújható száraz sanpon az is jó és segít hogy ne minden nap moss hajat.Nekem vékony szálú a hajam és azért is zsírosodik meg a fejemről izzadok a legtöbbet ez a másik oka.

2012. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ne mosd naponta..én 2 hetente mosom(mondjuk akkor kétszer mosom meg, és még egy óráig rajta hagyok 2 fajta nagyon jó minőségű Garnier balzsamot, majd hajpakolás szintén 1 óráig) és 2 hét után már csak illemből mosom meg, még sosem láttam a sajátomnál egészségesebb és erősebb hajat. Emellett még nem szárítom, nem vasalom, nem rakok rá zselét/habot/bármilyen sprayt, és persze nem festem.

Szóval eléggé nomád életmódot folytatok vele:D

2012. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam is dettó ez a helyzet. Hiába hanyagolom a hajsmosást, kb. 1 hónapja járok dolgozni ilyen koszosabb helyre ami nem igényel frissen mosott hajat. Péntek délután szoktam hajat mosni, ha hétvégén megyek valamerre hát kinézzen valahogy. de szombat este már úgy van hogy megkéne mosnom. Úgyhogy hiába mondják, hogy ritkábban kell hajat mosni nem segít.


Kipróbáltam nagyon sok féle sampont egyik sem jött be.

2012. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a schauma zsíros hajra valót próbáltam ki is be jöt.
2012. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáltam azt is de nem használt :)
2012. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha van erod es idod.. akkor naponta megmoshatod

en is ezt tettem..(10 eve ezt teszem tettem)


ugyan mondta minden ismerosom, h napoooonta???

es kaaaros!!!

(szerintem ez elavult nezet..maan like az alapozoooo tema)

es stb

de nem.. mai napig megdicserik a a hajam..(csak a hajam:)

nem kopaszodtam se nem stb



engem zavart ha zsirosan osszeallt..

ezert


ami bevaLt

hazipraktika

tengeri so plusz mez

masszirozas (fejbormasszir)

vagy direkte haj/fejbor masszirozo kefe

)mosaskor)


es vaaaaltig allitom , h nem igaz az, h minnel ritkabban mosod annal ..

ez nem igaz

legalabbis nekem.. nalam

a mai samponok maan faszak

nem karositanak


kitartast!

2012. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon zsíros a hajam és egyedül a Vichy zsíros hajra való sampon jött be rá, ezzel 3 napig bírja ki a hajam. (a többi samponnal másnapra már zsíros volt). Viszont ez nagyon drága 2000ft egy sampon. Ezen kívül száraz sampont használok ha nincs időm hajat mosni.
2012. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csalános öblítés!
2012. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kipróbálom a javasoltakat!
2012. jún. 1. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!