Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok sarokkeményedésr...

Mit ajánlotok sarokkeményedésre? A habkőn és a sarokreszelőn kívül? (ezeket már próbáltam)

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 09:11
 1/5 anonim válasza:
100%
dm-nek van sajátmárkás kréme, elég jó árban van, nekem megfelelt. a lényeg hogy jó sűrű állagú legyen. kipróbáltam már a scholl termékét is, de az büdös is volt, és nem is használt.
2012. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a habkő és a sarokreszelő nem vált be, akkor elsősorban egy pedikűröst ajánlok, mert ez már nem az otthon kezelendő fajta.

Ha már rendbejött, akkor csak normális cipő és rendszeres krémezés kell, és többet nem lesz vele gondod. Ajánlom az Avonos krémeket, elég sok vackuk van lábra, és szerintem jók is.

2012. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. máj. 30. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök! Találtam egy krémet, a Sana erre való lábkrémjét (zöld csík van a tubusán), nekem nagyon bevált. Minden fürdésnél használok habkövet, utána pedig bekenem ezzel; nekem eddig ez hozta a legjobb eredményt. :)
2012. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olaj is tökéletes, nekem százszor jobban bevált, mint bármelyik csodakrém. (olivaolajat használok, de szerintem a sima étolaj is jó - de valaki a vajat szokta a kezére kenni pl.) Tehát fürdés közben habkő, utána jó tunkolósan az olaj, aztán rá a cérnazokni, és reggelre szép puha lesz a láb.
2012. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!