Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon korpás a fejem, és nem...

Nagyon korpás a fejem, és nem tudok mit tenni. Már próbáltam ecettel hajat mosi, ezek a modern samponok meg nem az én világom, mert már kipróbáltam vagy 500-at, de nem használtak. Félhosszú barna hajam van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézesd meg bőrgyógyásszal, belgyógyásszal, endkrinológussal. Ha belső oka van, akkor nem is fognak használni a samponok.
2012. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajmosás előtt kend be az egész fejbőrödet joghurttal, jól dörzsöld át, aztán kb. 10 percig hagyjad. Utána jöhet a hajmosás. Nekem bevált, azóta szinte nincs korpám és csak hetente mosok hajat.
2012. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is nagyon sok mindent kipróbáltam, kénes sampontól kezdve mindent. kb 3 éve használom a neutrogena t-gel total-t. csak ajánlani tudom. teljesen ugyan nem tüntette el, de 90%-t kb igen. és nem zsíros azóta a hajam és viszkaetni sem viszket. korpásodni is csak 2-3 nap után kezd.
2012. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!