Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét barna hajamba szeretnék...

Sötét barna hajamba szeretnék festeni egy-két vékony pink színű tincset. Vannak még olyan fújós színezők, amik hajmosással kijönnek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Duna Plazas Dm-ben néztem pénteken,de nem volt nekik.Tudjátok olyan fújos flakonra gondolok.Már nem emlékszem a márkájára de pár éve nyáron volt pinkbe,meg élénk színű kékben is,de nem találom itthon sehol.

Nem tudjátok hol lehet kapni?Esetleg fodrász kellékes?

Az a lényeg,hogy hajmosásnál kijöjjön.


2012. máj. 6. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:

bocs, hogy beleszólok

de

szerintem ez nem menő

nem szép

de te tudod

nekem legalábbis nem jönnek be a csíok hajú lányok...

2012. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ízlések,és pofonok.:)..

De ha már ennyire érdekel,nem vagyok ilyen típusú ember,már csak a koromból kifolyólag sem(19 éves vagyok).;)Viszont szerintem buliban belefér nyáron..és amúgysem a fejem tetejére fújnám,azért nem akarok hülyét/emost csinálni magamból..hanem a nyakamhoz,ami csak akkor látszik,ha úgy igazítom a hajam,vagy fel van tűzve.

2012. máj. 6. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

dm-ben egyáltalán nem árulnak ilyen sprayket. Inkább ismeretlen helyeken ahol egyéb kozmetikumokat árulnak (esetleg aluljárókban, 100Forintosban), de nem javaslom pláne ha sötét barna hajad van. Nem fogná be, csak összeragasztaná és helyenként látszana pár pink folt, amik por állagúak. Remélem érthető:D (Saját tapasztalat.) Viszont ha pár mosás után szeretnéd hogy kikopjon szóba jöhet még a színező, amihez szintén le kéne szívni a hajad.. Tehát ez sem jó.

Szerintem a legjobb megoldás ha veszel pár kis tincses póthajat. Már lehet kapni színeseket, köztük pink, kék, zöld.. :)

2012. máj. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!