Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyógyszert tudtuk...

Milyen gyógyszert tudtuk ajánlani pattanásos, kicsit sebes, zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Nem krémet szeretnék venni, valami gyógyszert mert állítólag az hatásosabb:)
2012. máj. 29. 13:53
 1/4 A kérdező kommentje:
*tudtok
2012. máj. 29. 13:54
 2/4 anonim válasza:
Nem hinném,hogy olyat bárhol is kapsz.Használj tonikot,nekem bevált,nézz körül az yves rocher-ba,nekem ilyen kamillás krémem van,200ml, arctisztitó+tonizál.Kb.egy hónapja használom és már csak 2-3 pattanásom van.Szerintem azért próbáld ki ezt is:)
2012. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, amit a bőrgyógyász felír. Ha szükségesnek találja.

Ajánlgathatunk mi akármit, a többség nem ezt tanulta egyetemen sok évig, és amúgy sem jutnál hozzá vény nélkül.

Meg attól, hogy random emberkének ez vagy az jó volt, neked még lehet, hogy nem válik be.

Addig pedig járj gyakrabban kozmetikushoz, napi kétszer rendesen tisztítsd az arcod, ha nem segít, akkor bőrgyógyászat.

2012. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akarsz költeni kimész a mezőre szedsz egy csokor kakukkfüvet, megfőződ teának, belemártasz egy vattát, letörölgeted vele a kis arcod, reggel, esete, 3 hét után már nincs probléma.


A fenti eljárás egy esetben hatástalan: ha hormonális eredetű a problémád. Ekkor el kell menni bőrgyógyászhoz, aki kivizsgál, majd szépen felír fogamzásgátló tablettát.

2012. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!