Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a WU2 Miraculum...

Mit gondoltok a WU2 Miraculum Normál és zsíros hajra való samponjáról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményekre, ugyanis kipróbáltam most a kis adagos verziót(biztos ami biztos, ha nem válik be legalább nem megy kárba), és jelenleg törölközőbe van csavarva a hajam. Mikorra várható valami eredmény a haj javulásáról, vagy úgy egyáltalán valami változás? Festett hosszú barna hajam van.


Ha meg beválik, akkor tervezem, hogy beruházok egy 1 literes verzióra.


2012. máj. 25. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 1. használat után látszott, hogy nem túlreklamozott samponnal mostan meg. Viszont a fodrászom szerint festett hajbol kiszivja a színt...ez az egyetlen hátulutoje. Alverdes cuccokat érdemes meg kipróbálni; nincs teli kemikaliaval, isteni illatuk van, nem tesztelték állatokon és még jók is, plussz olcsóak.
2012. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 éve WU2 sampont használok,és semmi baja nincs a hajamnak:nem zsíros,nem száraz,hanem normális.Az illatával sincs semmi gond.Szerintem simán ruházz be egy 1 litereset,megéri.:)
2012. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok,nem 14 éves,hanem 4 éve :D
2012. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*14 éve
2012. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Most kipróbáltam a kis adagosat, remekül kiszedte a hajamból a ricinusolajat, és nekem még az illata is tetszik :) Olyan tisztaságillatú. Valószínű, hogy meg fogom venni a nagy kiszerelést.
2012. máj. 26. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a zsíros hajra valót használom már nagyon régen, de most fogok váltani, mert tényleg kiszívja a színt. :'(

2012. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De maradok a Wu2-nél, kipróbálom a festett hajra valót.
2012. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam, hogy kiszívná a színt, de lehet csak azért mert nem figyeltem rá. Van festett hajra való is? Én mindig csak a 'normál és zsíros hajra', 'száraz hajra' és a 'korpásodásra' verziót láttam.
2012. jún. 20. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!