Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Nagyon undorítónak...

Fiúk! Nagyon undorítónak tartjátok ha egy kövér csajnak nem szép a bőre?

Figyelt kérdés

Mivel kövér vagyok ezért nem túl szép a bőröm. Nagyon narancsbőrös a lábam vagyis inkább a combom és a fenekem. Akármilyen fürdőruhát veszek ez látszani fog.


Nagyon rondának tartjátok ha egy ilyen lányt láttok a strandon?


(A krtitikát is elolvasom de kulturált válaszokat várok)


2012. máj. 28. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
én lány vagyok, szerintem elég csúnyácska
2012. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem túl szép, de az a lényeg, hogy te hogyan érzed magad a bőrödben. Ha naponta elmész futni fél órára, már sokat teszel az alakodért és nyárra simán csodákat hozhatsz létre.
2012. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lány vagyok:

Miért nem próbálsz ellene tenni valamit?

Ajánlom figyelmedbe a rossmannban kapható eveline karcsúsító krémeket!

2012. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha karcsusodni szeretnek akkor azt inkabb foggyassal fogom nem kremekkel de amugy főleg arra voltam kivancsi hogy a narancsbőrt mennyire figyelitek.
2012. máj. 28. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
tudnál képet mutatni?
2012. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]



talán ilyesmi csak én ducibb vagyok nála. (magamról nem szeretnék képet fölrakni)

2012. máj. 28. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:

sztem ennél van ennél sokkal rosszabb is

szerintem nem undorító

2012. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vesz el semmit a szépségedből a narancsbőr. Sokszor Ti lányok hívjátok fel a figyelmünket ha van valami "bőrhibátok", ami szerintünk nem is hiba! Egyébként fiú vagyok.
2012. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem például nagyon bejön az az alak mint ami a képen is van a lánynak és pont nem érdekel egy pici narancsbőr :)

de ha kicsit nagyobb a feneke és vastagabbak a combjai még az is teljesen oké :)

2012. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!