Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vizes hajatokat milyen...

A vizes hajatokat milyen fésűvel tudjatok a legjobban kibontani?

Figyelt kérdés
En kefevel is szoktam vagy a tipikus bonto fesu, de meg tudok orulni...olyan kocos vizesen, pedig hasznalok hajkifesulo sprayt.

2012. máj. 25. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is kefével szoktam meg fésülni,de nekem nem szokott nagyon kócos lenni,pedig nem egyenes a hajam.
2012. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nagyon vizes akkor tupírfésűvel szoktam, de nedves hajat nem szabad fésülni! Akkor a legsérülékenyebb.

Én azt javaslom használj hajpakolást, könnyebben ki tudod majd fésülni.

2012. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fogú bontófésűvel szoktam (mondjuk szárazon is mindig ezt használom). Nekem elég könnyen ki lehet fésülni vizesen is, max. 2 perc, pedig nagyon hosszú és vastag hajam van, ráadásul göndör is. Sok múlik a samponon és a balzsamon szerintem, meg hogy mennyire egészséges a haj.
2012. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem szoktam vizesen fésülni, meg nem is tesz jót a hajnak.
2012. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Vizes hajat SEMMIVEL nem fésüljük.
2012. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, legjobb nem fésülni, de ha valakinek olyan haja van, mint pl. nekem, ami olyan vastag mint a csuklóm, az fésülés nélkül sosem fog megszáradni... Meg a göndör hajat is inkább vizesen kell, mert szárazon jobban tépi a fésű.
2012. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Gordon Freeman ***** válasza:

Akinek ritkásabb haja van azt sem szabad vizesen fésülni?

Másképpen hogy nézne már ki?

2012. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kócosan szárítjátok meg, majd kifésülitek??

Nem szabad...érdekes eddig egy fodrász se utólag fésülte ki nekem..:/

Én nekem a tarkómnál kócos főleg. Amúgy 3-4 perc alatt én is kifésülöm, csak ott megküzdök vele.

Egészséges a hajam, mindig vágatok belőle általában 3 havonta, néha magamnak is szoktam kettő vágás között.

Pakolást is használok, meg kifésülő sprayt is..

Én hajkefével szoktam, mert sima bontófésűvel neki se mernék állni...azzal nehéz lenne szerintem.


És ti szőrös hajkefét használtok? Vagy azt a sima műanyag fogút?

2012. máj. 26. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kefét csak akkor használok, mikor fel volt tűzve a hajam és nem kócos, vagy fésülés után. A műanyag nagyon rossz a hajnak, olyat nem szoktam. Ilyeneket használok:

[link]

[link]

Mindegyik vaddisznósörte, de az egyikben vannak műanyag szálak.

2012. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én is szemezgettem már vele, és ez nem tépi a hajat? Csak mert fogásra olyan durva.:)) De biztos jó.:)

A vizes hajat fésüli valaki ilyennel? [link] nem pont avonos (mert azt hiszem ez avonos a képen), hanem maga ilyen fajta bontófésűvel!?

2012. máj. 26. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!