Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátort használok és utána...

Epilátort használok és utána pöttyös marad a lábam. De akkor is, ha borotválom, gyantázom vagy szőrtelenítőkrémet használok. Mivel tudnám ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
a pöttyös az igazi.
2012. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek pöttyös. Én is télen néha leborotváltam, akkor is pöttyös volt, nemrég gyantáztattam, amikor is, és most is pöttyös, mikor epilálom. Egyszer krémeztem is, attól is pötyi. Az összes osztálytársamnak pöttyös, anyának is, sőt a kozmetikusunknak is. Szerintem ezzel nem nagyon tudsz mit tenni. Nem tudom, a képeke hogy csinálják meg, hogy olyan szép a lábuk. Talán majd, ha nyáron kicsit lebarnulok..
2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem csak képeken retusálva láttam olyan lábakat, hanem életben is :) Az lehetséges, hogy a szőrtüszők vannak begyulladva?
2012. máj. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!