Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, akinek nem bírja a...

Van olyan, akinek nem bírja a hónalja az epilálást? Vagy csak az elején ennyire szörnyű? Nekem pöttyös lett ( bár az elmúlt) de a fájdalom és ilyen pirosasság megmaradt.

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, én nem is erőltetem, maradok a borotvánál.

(Egyedül a "bajszomat" epillálom, az kis felület, és ez a legegyszerűbb, máshol nem megy vele:-S)

2012. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem bírom, máshol gyantázok, de a hónaljamat nem merem az epilátor után...
2012. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm mesélte, hogy neki az első alkalom az olyan volt, hogy az összes szőrszál tövéből folyott a vér xD De csak első alkalommal, utána ment tök jól.

Én erre képtelen lennék rávenni magam. Meg se próbáltam, de nem is fogom. Hónalj az egyetlen, ahol borotvát használok, mindenhol máshol epilátor vagy gyanta. Én a hónaljammal nem játszom, az szent és sérthetetlen :D

21L

2012. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én epilálom évek óta. Egy idő után sokkal gyengébben nő vissza, ha heti 1x leszedem, akkor mindig sima és nem borostás. Javasolom, hogy néhány hónapig próbáld még epilálni. Már az elő 2-3 alkalom után érezni fogod a különbséget.
2012. febr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem epilálás után 1hétig piros pöttyös marad a böröm :/
2012. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!