Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam. :S Valami jó...

Korpás a hajam. :S Valami jó praktikát tudtok?

Figyelt kérdés

Na kezdem is mi a nyügöm.

Sajnos eléggé korpás a fejbőröm.Csak azt nem tudom mitől. Használtam már csomó sampont de nem használt. A hajamat rendesen megszárítom. Talán azért mert túl sűrű a hajam?

Ja és mindennap meg mosom mert hamar zsírosodik. (Igazi áldás ez a haj)

Tudnátok vmi praktikát,jó sampont? Pénz nem számít.


Ja és tudom sok ilyen volt már de ilyen sz.är haj csak nekem lehet az tuti.


2012. máj. 20. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki h egy ideig nem használsz hajszárítót, csak úgy hagyod magától megszáradni. Mert a hajszárító kiszárítja a fejbőrt és hozzájárul a korpásodáshoz. Persze nem mindenkinél, de van akinél igen. Lehet, hogy nálad is így van.
2012. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jézusom, hát nekem nagyon de nagyon nem lett kiütéses meg sebes meg nemtudom milyen a fejbőröm. egyébként meg fodrsáz ajánlotta, csak tudja mit beszél. és én nem használtam minden nap, nyilván te se használd. kb hetente 1x használtam, és azért írtam h pár hónap mire eltűnt, mert úgy néztem h mire véglegesen nem találtam már semmit...
2012. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
amugy 1. voltam
2012. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha a pénz tényleg nem számít, akkor ez:

[link]

Nekem nagyon bevált, ha tehetném, csak ezt használnám. :)

2012. máj. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én vagyok az "ecetes" :)


WU2 sampont használok (zsíros és normál hajra) miután besamponoztam és kiöblítettem a hajam, utána öntöm le ecetes vízzel és szárítom meg a hajszárító legalacsonyabb fokozatán.


3 liter vízhez kb. 2 ek. ecet


Az én fejbőröm kisebesedett a kénsampontól. Nekem is fodrász mondta, hogy ő kifejezetten nem ajánlja mert irritációt válthat ki.

2012. máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem a Neutrogena sampon vált be, elég drága, de abból se kell sokat használni, és nekem kb. két használat után szinte teljesen elmúlt. Egyébként nekem is elég könnyen zyírosodik a hajam, de tapasztaltam, hogy ha nem mosom olyan gyakran, akkor ehhez igazodik, és egyre később zsírosodik, tehát egy-egy napot kibírsz, nem túl esztétikus, de egyre jobban ki tudod nyújtani a két mosás közötti időt, lehet az is jót tenne a hajadnak.
2012. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi! De most úgy néz ki,hogy bevált az ecet+víz kombináció. :D
2012. máj. 23. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!