Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani vmi krémet/ház...

Tudtok ajánlani vmi krémet/házi praktikát gyantázásra, hogy ne legyen pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés
zöld aloa vera-s gyantapatront használok, miután legyantáztam a lábam be szoktam kenni magam olajjal. pár hét után apró piros pöttyök jelennek meg hasonló mint a pattanások, mitől lehet? tavaly még semmi baja nem volt a bőrömnek, csak idén tapasztaltam ezt. ötletek? nem vagyok se terhet se semmi más változás se történt.

2012. máj. 4. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínüleg az olajtól gyullad be. Nekem is ez van, viszont muszáj utána beolajozni, hogy leszedjem a maradék gyantát, és ne ragadjak. A piros pöttyök(szőrtüszőgyulladás) eltüntetésére nagyon ajánlom a Sószappan, amelyet bioboltokban lehet kapni(600-700Ft körül). Lefekvés előtt bevizezed a sótömböt, bekened a lábad, megvárod míg megszárad a só( kikristályosodik), és ezután kicsit ledörzsölöd törölközővel, de nem muszáj ha nem zavarnak a kristályok. Nekem elmulasztott minden kis pöttyöt, most tükörsima a lábam! :) Majd írd meg, hogy használt e!
2012. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!