Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet túlzásba vinni a hajápol...

Lehet túlzásba vinni a hajápolást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval múltkor épp a fürdőben voltam amikor a húgom hajat mosott,és eszméletlen mennyi mindent csinál a hajával. Rákérdeztem és elmondta az egész procedúrát.Először tesz fel egy aloe verás hajpakolást fél órára,utána ezt leöblíti,és olíva olajjal keni be a haját szintén fél órára. Utána egy head & shoulders női samponnal mossa meg a haját,majd egy elseve hajtöredezés gátló samponnal. Utána a fejbőrét 10%os ecettel átkeni,hogy ne korpásodjon.Aztán schauma hamvasító samponnal mossa át,mert szőke melíros a haja. Ezután elseve hajtöredezés gátló balzsammal keni,és végül egy gliss kur hajtöredezés gátló,kiöblítést nem igénylő pakolással keni be.Illetve valami szérumot is használ a hajvégeire. Hozzáteszem a haja a háta közepéig ér és nagyon szép. Nekem rövid hajam van,lehet,hogy ezért áll távol tőlem az ennyire ápolás. Szerintetek nem túl sok? 26l
2012. máj. 19. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
De, tényleg soknak tűnik, de hát ha tényleg szép haja van, akkor neki így jó, ez a megfelelő a haja számára, biztos kitapasztalta már. Nekem is volt egy ilyen nagyon ápolós korszakom, de az én hajamnak túl sok volt, és hullott tőle, mert túl sok volt neki a biztos a balzsam, hajvégápoló, hajspray, hővédő... Szerencsés a húgod, hogy az ő haja bírja!
2012. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem bolond. Minek a Head & Shoulders sampon? Főleg ha úgyis ecetez? És pakolás után olaj? A hamvasító sampon ok, meg előtte egy bármilyen másik, egyféle pakolás és hajvégápoló is meg a balzsam, de a többi? Fölösleges vegyszer és drága is és macerás is.
2012. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez mind egyszerre szerintem is sok,de ha szép a haja tőle akkor semmi gond vele :)

Én bánfi kúrát csinálok,nekem már ez is macerás kicsit: samponnal megmosni 2x,a 2.adagot pár percig rajta hagyni,utána balzsam,aztán hajszesz ezt 20-40percig rajta hagyni,aztán megint samponnal megmosni.Szóval ez se semmi (nekem) nem tudom a húgod hogy bírja azt a sok pepecselést :D

2012. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én 17 vagyok és fiú de szerintem ennyi anyagban már több méreg van lassan mint egy ciánkapszulában.p
2012. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
soknak tűnik, de az eredmény miatt megéri.
2012. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!