Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetováláskor a mintát acetonna...

Tetováláskor a mintát acetonnal is fel lehet vinni!?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallottam hogy acetonnal vagy hígított acetonnal fel lehet vinni az indigó papíron át rajzolt mintát a bőrre! Ez igaz vagy egy baromság!?
2012. márc. 28. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél acetonos körömlakklemosót azzal felmegy de max csak 1 hétig marad fent
2012. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:

Én csak az egyik hónaljstiftről hallottam, mint sufni módszer, de a Dettol olaj a legjobb,

1500Ft egy liter, ami marha sokáig elég, szóval... Más bőrének a kárára nem kéne spórolni, ha minőségi tetoválást szeretnénk készíteni.

2012. márc. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
áh ilyen házi módszerrel csak magamnak próbaként lőném fel nem másnak azért máson nem kísérletezek!:) a dettolt énis ismerem nem tudod véletlenül hogy gyógyszertárban lehet e kapni vagy csak netről lehet rendelni!?
2012. márc. 29. 09:48
 4/7 SzilKa ***** válasza:
Én a radical shopban vettem, Pesten a körúton :)
2012. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SzilKa ***** válasza:
De a gyógyszertárban is lehet, hogy van, másmilyen dettol terméket láttam már kirakva.
2012. márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hmmm...hát el megyek majd és meg kérdezem mert így könnyebb mint rendelgetni...
2012. márc. 29. 11:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Webshopokba meg tudod rendelni, ahol vannak tetoválásho való eszözök.. Én ma kaptam meg a rendelést, 500ml, 1000ft volt.. És ez bőven eltart.. Vannak ennél drágább olajok-krémek is, de nem kell túlzásba esni, ez teljesen jó :)

Szerintem acetonnal nem érdemes próbálkozni, sokaknak érzékeny rá a bőre, és az sem túl egészséges, hogyha bekerül a szervezetbe.. Szerintem ugorj be a Radical shoppba, és szerezz be egyet ;)

2012. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!