Hogyan ápoljam?

Figyelt kérdés
Nagyon dús,vastagszálú világosbarna, hosszú hajam van most hullik egy kicsit, mivel ápoljam? [link] Ilyesmi hosszú csak 3* ennyi, és barna, 5cm az átmérője mikor össze van fogva! Szóval nekem egy flakon sampon, meg balzsam 2*-re elég!
2012. máj. 18. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért 2 alkalomra elég neked egy flakon sampon, ha azt csak a fejbőrödre kell tenned. Az nem függ össze a hajad hosszával, dússágával. Balzsamból válassz valami nagyobb kiszerelést. Vannak nagyon jó Kallos hajpakolások is elég olcsón. Hetente vagy 2hetente 1x hajmosás előtt tegyél a hajadra, meleg olívaolaj pakolást. Az nagyon hidratálja, főleg az ilyen hosszú hajnak nagyon jót fog tenni.

Hajhullásra használhatsz csalános öblítést a hajmosás végén.

2012. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hajhullásra szedj valami hajvitamint, nekem csak azok váltak be (pl. Revalid, dm-es DGP Haar Vital Komplex, stb.), a hajszeszek meg hajhullás elleni samponok semmit nem segítettek. :(


Én sem értem amúgy, hogy miért használsz ennyi sampont meg balzsamot. Nekem is vastag a hajam. Nem tudom az átmérőt hogy értetted, nekem a copfom kerülete 12 cm, szóval elég dús. Emellett a combom közepéig leér. A normál sampon nekem sokáig elég, mert kb. egy diónyit használok, csak a fejemre kell, különben nagyon kiszárítaná a végét. Szulfátmentesből kicsit többet, mert az nem habzik annyira, de 6-7 mosásra akkor is elég egy flakon. A sima 200 ml-es balzsamokat is 4 mosásra használom el.

2012. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 19. 06:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!