Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos haj kezelése? Mivel...

Hullámos haj kezelése? Mivel ápoljam, hogy egészséges legyen, ne legyen szálkás és fénytelen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy megfelelő sampont és balzsamot használj. A Kerastase isteni márka, de annyira drága, hogy mostanában inkább régi természetes módszereket használok. Most pl. kúraszerűen tojáspakolást rakok rá heti 1x ( hosszú hajra ez a recept: 2 egész tojás, kis méz, kis citrom, olivaolaj.)

Ezt rakom fel fèl-egy órára befóliázva. Kb a 2.-3. alkalomnál fogod látni a változást. Egy csoda. Emellett hajvég ápolót használok kb. 3 naponta és ha különleges alkalomra csinálok frizurát (vasaló, hajsütő vas) hővédő krémet használok.

Remélem segítettem de ha van kérdésed írj nyugodtan. Ja és nem kell komolyan venni a pakolás hozzávalóit néha kimaradhat ez-az. ( multkor nem volt itthon semmi csak 2 szem paradicsom. Fogtam leforráztam hogy lejöjjön a héja összeturmixoltam kis olivaolajal és gyönyörű fényes lett a hajam ( paradicsom vastartalma miatt).

2012. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!