Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke haj + vasalás = töredezés?

Szőke haj + vasalás = töredezés?

Figyelt kérdés
Most szőke a hajam és néha tényleg ritkán kivasalom. Tudni kell, h alapból nagyon erős vastag szálú hajam van, mégis iszonyatosan száraz lett és nagyon törik!! Amíg vörös vagy sötétebb volt a hajam nem vettem észre ilyet. Hha barnára festetném kevésbé törne a vasalástól? Vagy alapból a festék és vasalás kombináció a gáz? Mit tudnék csinálni h egészséges szőke maradjon?
2012. máj. 16. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bízd fodrászra a festést, ő sokkal kíméletesebben meg tudja oldani. Sötét hajból szép szőkét csinálni, úgy hogy a hajad se menjen tönkre, nem olyan egyszerű dolog, hogy veszel valamit a boltban és rákened otthon.

Ne vasald gyakran, és soha ne 180 C felett.

2012. máj. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egy kérdésem lenne:

Utófestésnél az egész hajadra rákened a festéket vagy csak a végeire 5 percre? Mert ez a legfontosabb,sok ember köztük régen én is,azért tettem tönkre szőke festékkel a hajam mert nem tartottam be hogy a hajvégekre csak 5 percre mehet fel a festék,és teljesen kiszáradt a vége és leégett!

Most már nagyon betartom fodrász lebas*ás után meg használok hővédőt,meg hajfény olajat utána így teljesen egézséges a hajam:) Ha néha törik mert kicsit magasabb hőfok volt akkor lecsippentek a végéből!

2012. máj. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A szőkítés hihetetlenül roncsolja a hajat. Nekem fokozatosan lett kiszőkítve a makk egészséges hajam 1 év alatt szép lassan. Mégis totál tönkrement bele. Már majdnem 2 éve vörös vagyok és még mindig nincs teljesen jól, csinálhatok vele akármit.

Vasalás terén meg szerintem csináltass tartós hajkiegyenesítést, az nem roncsolja a hajadat és még időt is spórolsz vele ;)


21L

2012. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!