Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőke melírcsík nagyon...

A szőke melírcsík nagyon tönkre teszi a hajat? Mitől nem sárgásodik be?

Figyelt kérdés
Mivel sosem volt festve a hajam ezért nem tudok szinte semmit a festett haj ápolásáról. Szeretnék nyáron melírcsíkokat belerakatni a hajamba de előtte tudni szeretném, hogy mennyire roncsolja, törik tőle a haj illetve, hogy mitől lehet megakadályozni, hogy besárgásodjon?
2012. máj. 14. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem sárgásodott be, a színe szép volt. 1 évig melíroztattam, és iszonyat csúnya lett. A vége mint a seprű. Egyedül csak az idő és az olló segített rajta. Nem lebeszélni akarlak, csak én így jártam. Most hosszú, tökéletes természetes barna hajam van. Soha többet hajfesték. Ismerősök képeit nézve, hasonlóan jártak, de nehéz szembesülni vele, hogy mi lehet a hajból. Voltam vörös is, attól viszont semmi baja nem lett a hajamnak. Fodrásszal csináltattam. Bár akkor még nem ismertem a ricinus olaj jótékony hatását:) Lehet, hogy úgy nem károsodott volna, annyira. Erről már nem tudok tapasztalatot, hátha majd más.
2012. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem tönkre tette.Viszont 4-5 éve van melírem...

Napokban visszafestem barnára.

2012. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!