Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszőkítés! Segítesz?

Hajszőkítés! Segítesz?

Figyelt kérdés

Sötétbarna, majdnem fekete festett hajam van! Szeretnék pár világosabb tincset bele, fodrászhoz nem akarok menni, mert először itthon szeretném alul 1-2 tincsen kipróbálni, hogy milyen színe is lesz!


Azt szeretném megkérdezni, hogy hány százalékos peroxidot vegyek 9 vagy 12%??


Kallost vennék, meg port is hozzá. Nem kell felhasználni egyszerre ugye? csak annyit amennyire szükségem van, szóval felbontás után még használható ugye?! Hány percig haggyam rajta? mivel vigyem fel ecsettel vagy olvastam már vatáról is.


Köszi a válaszokat!



2012. máj. 14. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:

ne tedd


vagyis tedd,csak ne igy


elsőre vegyél sötétzsőke hajfestéket (márka mindegy) és azzal fesd,igy kapsz majd egy középbarna árnyalatot,és majd azt lehet szőkitőporral


ha egyből rámész szőkitőporral,olyan leszel mint a papagáj (tapasztalat)


hajfestéket célszerű olyat venni,aminél a szinelőhivó is üvegben van,nem zacskós,és igy annyit használsz fel amennyi tetszik,többi jó lesz köv alkalomra.

Szőkitőpor dettó,12%-os erősebb,én azt használom,10-15 pwerc után le kell mosni,mert megégeti a hajat és a fejbőrt.Szőkitőport elkeverex az oxival,és higitsd kicsi vizzel,hogy felvihető legyen.Én ecsettel kenem fel


kérdezz nyugodtan még

2012. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Elsőre biztosan nem lesz szőke. Amikor először rákened, akkor olyan narancssárgás lesz, de ha pár nap múlva ismét rákened, akkor már szőke. A 12%-os oxy a "legerősebb", én mindig azzal csináltam.


Nem kell mindet felhasználni egyszerre, felbontás után eláll egy jó darabig, de jó vastagon kend rá, ne csak úgy mint egy festéket!


Hogy meddig hagyd rajta, azt majd látod közben, de fél óránál tovább nem ajánlott.


Én úgy csináltam (már jó párszor szőkítettem a hajam), lefedtem alufóliával és megmelegítettem hajszárítóval, mert a fodrász azt mondta, hogy melegben jobban "dolgozik" a festék. De tényleg hamarabb leszívja.


Vannak kifejezetten melírozó ecsetek, de rendes hajfestő ecsettel is fel lehet vinni, de tocsogjon rajta a festék :-)


Remélem segítettem, ha kérdésed van még szívesen válaszolok, túl vagyok már néhány szőkítésen :-)

2012. máj. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) akkor ma kipróbálom 1-2 tincsen itthon :) még jó hogy itthon vagyog egész héten és ha béna lenne se kell aggódnom :DD
2012. máj. 14. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Szőkítés után ne használj sampont csak balzsamot és két szőkítés között ajánlatos legalább 2 hetet várni.
2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sampon nélkül nem jön ki az összes szőkitőpor,és ha narancssárga lesz a feje,kénytelen 1-2 napon belül ujra szőkiteni...


első voltam

2012. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp most tettem rá, de csak egy tincset :D nem mertem többet félek hogy milyen színe lesz.. Ha narancssárga akkor kénytelen leszek csütörtök vagy péntek még 1x megpróbálni :)
2012. máj. 14. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

szia! fodrász vagyok és az állam leesik hogy milyen sületlenségeket írnak egymás között az emberek! Miért nem mész el a fodrászodhoz és kéred ki a tanácsát?

egyik válasz sem állja meg a helyét a tövét fogja a festék leszívni de festék részt nem mozdítja meg... ahhoz vegyszer kell!

2012. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy nem lett teljesen szőke, de sokkal sokkal világosabb lett, mint volt. Még 1x kiszőkítem és szerintem jó lesz. De azért köszi :)
2012. máj. 14. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyedul a deli valsz stimmelt! Tevedtem... Azzal nincs gond... Sampont vegyszerezes utan mindig kell hasznalni mert maradektalanul ki kell mosni a hajbol! Az oxit elkevered szokitoporral azt nem kell higitani mert csak gyengul a higitassal... Nincs ertelme akkor inkabb egy kicsit tobb oxi es nincs gyengitve! Haj fuggo hogy kinek mennyi ido kell nekem vastag es nagyon eros hajam van nekem volt hogy 50 perc kellett kallos szokitoporral is hogy leszivja... Sok sikert...
2012. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!