Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen szépen...

Hogyan lehet ilyen szépen lakkozni? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Annyira szépen van a körömágynál megcsinálva. Én mindig rámegyek az ecsettel a körömágyamra, vagy ha nem is megyek rá, nem lesz ilyen szép szabályos ott a széle. Hogyan lehet ezt megcsinálni? Vagy ezt csak profik tudják?


2012. máj. 14. 13:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én így lakkozom :) de én műkörmös vagyok . ha esetleg nem mész körmöshöz akkora narancsfapálcával le tudod törölni ami mellé megy :)
2012. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nem tudnád elmondani a technikád, hogy hogyan csinálod? Úgy, hogy már a narancsfapálcára se legyen szükség. :)
2012. máj. 14. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem rondán van festve ez a köröm... Tökre nem egyenletesen van eloszlatva.
2012. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem tökéletesen van festve, azért tűnik csak úgy, hogy nem egyenletes, mert úgy esik rá a fény. A körmök egyik fele világosabb, mint a másik. De itt most nem is a körömlakk-eloszlatás a kérdés, hanem a körömágynál kialakított szabályos vonal, ami éppen nem éri el a körömágyat, így nem keni össze. De köszönjük a fantasztikus hozzászólásod.
2012. máj. 14. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Tudod körömlakkozás első osztály lefested a körmöd lakkal fogsz egy kicseszett fölpiszkáló belemártod körömlakklemosóba és ahol kicsúsztál letörlöd... Nem olyan bonyolult :) Ha már nem leszel olyan béna és elégszer fested a körmeid kicsúszni sem fogsz.

Tessék bunkó stílusra bunkó válasz. Szép napot.

2012. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet minden területen letisztítani fültisztítóval, pláne nem így. A bőrről természetessen én is le szoktam minden alkalommal, sőt vettem hozzá hibajavító tollat, hogy ne fültisztítóval kelljen sz*rakodni, viszont ha már egyszer a körmödön teljesen a körömágybőrig ér, onnan nem lehet 1 mm vékony vonalban ezt eltávolítani a körömről. Nézd meg a képet jobban, és miután felfogtad a kérdésem lényegét, akkor írj olyan választ, ami valóban hasznos. :) A képen látszik, hogy a körömlakk el sem éri a körömágy vonalat. Erre a technikára vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehet megcsinálni. De itt egy közelebbi kép: [link] Csak hogy normálisan lásd. De tőled már nem kérek több választ, köszi, hisz látom, úgy sem értesz hozzá, és még szöveget sem tudsz értelmezni. :)
2012. máj. 14. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom neked ezen mi tetszik. De hajrá. Az én körmöm egy hét után néz ki így miután lenőtt. Viszont a lekezelő stílusodon még van mit csiszolni. ;)
2012. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem is az a fontos, hogy te megértsd az én ízlésem. De nyugodtan bombázz még ilyen "hasznos" válaszokkal, majd csak lecsúszol szép lassan 78%-ra.
2012. máj. 14. 16:04
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Aztakur*va de megfenyegettél basszus. Tönkreteszed az életem ha 78 %-os leszek... :D Menj és lakkozgasd a körmöd inkább.
2012. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk biztos máshol is ilyen hasznos tippeket osztogathatsz, ha ilyen szarul állsz a százalékokkal. Azt meg majd én eldöntöm, hogy mikor megyek és lakkozgatom a körmöcskéim. :) Szerencsére nincs annyi dolgom, hogy titkár kelljen az időm beosztásához.
2012. máj. 14. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!