Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hamvasító sampon hatása...

Egy hamvasító sampon hatása fokozatosan alakul ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem 1-2 mosás után tünteti el teljesen a vöröses-sárgás árnyalatokat, hanem idővel, rendszeres használat esetén?
2012. máj. 10. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A hamvasító sampon nem tünteti el a vöröses sárgás árnyalatokat a hajból csak ellensúlyozza 1-2 mosásig, de aztán lekopnak a lila pigmentek és a szín visszatér.

Ha első mosásra nem változik az eredmény akkor a 20-ra sem fog. Ez nem olyan ami felhalmozódik a hajadban. Olyan mint egy alapozó. Következő mosással lejön és újra látszik a tökéletlenség. Csak ősz vagy erősen szőkített hajon működik.

2012. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van hajmosás után nekem is jó de aztán 2-3 nap múlva megint sárgul ahogy zsírosodik:)
2012. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem tudom, hogy beválik-e, most fogom mindjárt lemosni..2 hete "leszívattam"(sötétbarnából) magamnak a Pelette világosító festékével, amitől rézvörös lett, aztán rögtön után befestettem szőkével, amitől világosbarna lett, vörös beütéssel..most meg rámentem világos hamvasszőkével, de még mindig vörösesnek tűnt, ezért remélem, hogy a sampon segít rajta. Tudom, nem tesz jót, hogy ennyi időn belül ilyen sok műveletet végeztem a hajamon, mostmár pihentetni fogom jó ideig. Szerencsére elég strapabíró, erős szálú és dús, csak eza vöröses árnyalat tűnne el belőle..
2012. máj. 10. 13:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Basszus, több mint 1 órán keresztül ültem lila habbal a fejemen, és a világon SEMMIT nem használt:S
2012. máj. 10. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!