Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szolikrémet vegyek?

Milyen szolikrémet vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, pl. az Australian Gold nagyon jó, de nem akarok 2 ezer forintnál többet költeni egy flakonra, szóval valami olcsóbbra gondoltam. Pl. a DM-ben kaphatók jók? És a Dr Kelen-féle? Mindegyikben van önbarnító?
2012. máj. 6. 11:28
 1/4 anonim válasza:

A DM-esek sztem nem a legjobbak, a Dr Kelent nem ismerem. Én nagyon tudom ajánlani neked az Emerald Bay szolikrémeket, 2-3 ezer ft között van az áruk, és nagyon jók.

Nem minden krémben van önbarnító.

2012. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dr kelen nem a legjobb szolikrém, de sok szoliba kapható scyn poker nevű krém, én azt ajánlanám, elérhető áron van és tényleg jó
2012. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiféleképpen ne DM-es vagy Dr Kelenes krémet használj, mert nincsenek meg bennük a megfelelkő hatóanyagok. Mindegyik szoliban van olyan krém, ami a Te általad gondolt árkategóriába belefér. Igen az Australian Gold a legjobb, de van pl. a Cheers vagy a Scyn, amiket szintén tudok ajánlani. Van olyan krém is, ami mélybarnítót és olyan is ami csak természetes bronzosítót tartlmaz :)
2012. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Múltkor vettem egy kicsi tasakos Dr Kelent a dm-ben és tényleg kicsit barnább lett a lábam (mert az amúgy nem nagyon akar barnulni), de annyira mégse jött be.. Meg hát 350 Ft egy alkalomra és nem is lenne elég az egész testemre. Utolsó, kár hogy amit te mondasz azt csak rendelni lehet :( Amúgy vennék, mert tényleg nem olyan drága!
2012. máj. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!