Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásra mit vegyek?

Pattanásra mit vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Arcom nem annyira pattanásos, inkább a pattanás utáni hegek vannak ott, viszont a hátam egyik részén van kb 5 pattanás.. és elég csúnya ilyen elvakart sebesek.. mit vegyek rá? vagy mit kezdjek vele? esetleg házilag? vagy valami? köszi
2012. ápr. 29. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Hát, ha már neki estél és jók kinyomkodtad, én a Baba szappant ajánlom. Kend be éjszakára is. Nekem semmi más nem szárítja le ilyen gyorsan :)
2012. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A recept nélkül kaphatók közül az Akneroxid gélt találtam a legjobbnak. (Korábban sok pattanásom volt, de most felnőtt koromban is előjönnek néha, akkor gyorsan használ.) Ha ez sem elég, menj el börgyógyászhoz, mert akkor komoly kezelésre van szükség.

A hegekkel már sok mindent nem tudsz csinálni, ott maradnak örökre, legfeljebb alapozó krémmel eltakarni.

2012. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!