Szőke haj illene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Világos hajam, majdnem szőke voltam eredetileg, de befestettem feketére és hát nemnagyon illet, most elhatároztam hogy befestem szőkére csak tartok tőle hogy nemillene mert világos barna szemem, fehér bőröm sokszor kipirosodó arcom van.

A követkző színekre gondoltam: Palette G8, v. N7, v. 10 min. 800 középszőke, Palette- Tone creme 308 aranyszőke,

Szerintetek illene?


2012. ápr. 30. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Változatlanul igaz, hogy ilyen kérdésre leginkább úgy lehet csak válaszolni, hogyha képet is raksz fel.
2012. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
www.taaz.com
2012. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy otthon nem fogsz tudni megszabadulni a feketétől? Én fél év alatt tudtam megszabadulni tőle,NAGYJÁBÓL:)
2012. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Képet esetleg privátban :))

Tudom nekem 1 év után 3 színű a hajam mert még mindíg nembír kijönni a fekete :(

2012. ápr. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!