Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig várjak a Veet...

Mennyi ideig várjak a Veet szőrtelnítőkrémmel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

kipróbáltam a karom egy kis részén szépen leszedte a szőrt..nem csípett viszketett, nem lett piros stb.

Azt írja, hogy várni kell 24 óraát..de elég ha csak estig várok .. és ha addog nincs baj használhatom?


2012. ápr. 27. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül írják rá a 24 órát!

Fontos, hogy várj vele, nem biztos, hogy rögtön jelentkeznek allergiás tünetek.

Nekem egyszer volt olyan, hogy este kipróbáltam a krémet, másnap reggel sem volt semmi baj, de mivel mentem suliba nem volt időm leszedni a szőrt. Délutánra viszont piros pöttyös lett a lábam azon a részen, ahol előző este kipróbáltam a krémet. Tehát jó volt, hogy vártam vele!


Szóval legalább 12 órát várj, de inkább várd meg a 24 órát!

2012. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogy hogy nem volt időd leszedni ?

itt azt írja 3 perc után mosd le.

2012. ápr. 27. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én másikat próbáltam akkor, azt picit tovább kellett rajta hagyni. És azért az min. 10 percet igénybe vesz, hiszen le kell mosni alaposan, stb. Nekem meg reggelente eléggé ki van számolva az időm. :)


Viszont most az a lényeg, hogy tényleg érdemesebb megvárni a 24 óráit, de min. 12-őt!

2012. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jaaaaj :S

de nem bírok addig várni..én most szeretnéém :DD

2012. ápr. 27. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!