Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befessem újra a hajam, vagy...

Befessem újra a hajam, vagy várjak míg lenő?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek, még nyár végén..hajmodelleket kellett keresnie. Ezt a feladatot nem vállalta engem, ezért megkért, hogy legyek én a modellje. Megsajnáltam, és belementem. Eredeti hajszínem sötét barna. A festett hajam pedig karamelles világos barnás. Már elég rendesen lenőtt, aminek örülök, de közbe nem tudom mit tegyek.Fél év és itt a ballagás (általános iskolás) .. elég érdekes lenne, ha félig lenőtt hajjal búcsúznék az iskolától. Az az ötlet felmerült már, hogy befestem olyan színűre, mint az eredeti hajam.. csak akkor megint kezdhetném elölről a lenövesztést. Szerintetek mit tegyek? :SS
2012. febr. 14. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj. Ha olyanra befesteted, mint amilyen az eredeti, akkor nem fog látszódni a lenövés, ugyanis ugyanolyan haj fog nőni alatta.
2012. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ott a pont.

nekem barnáról lett befestve vörösre és a végén visszafestettem barnára és a lenövés nem látszik

2012. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi,h belekérdezek de pont ilyen színűre szeretném festeni a hajam. milyen festéket használtatok?
2012. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!