Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rézvörös. Szerintetek várjak,...

Rézvörös. Szerintetek várjak, vagy befessem?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen rézvörös hajat szeretnék. A hajszínem alapból világosbarna, és be van festve csokibarnára. Kicsit ilyen emos, tépett, oldalt van a választékom és oldalra van fésülve elöl a fufrum. Általában feltupíozom kicsit, hogy ne legyen annyira lapos. Vasalom is. A szemöldököm fekete. Nemsokára venni akarok fekete vastagkeretes szemüveget dioptria nélkül, mert nagyon tetszik. Fogszabályzóm is van. Be szeretném festetni a szemöldököm barnára, mert a fekete tudom, hogy nagyon nem illik a rézvöröshöz. Szóval az a gondom, hogy szerintetek nem nézne ki hülyén vörös a vörös haj, a szemüveg és a fogszabályzó? Kicsit olyan stréberes nem? A szemüveget nem akarom minden nap hordani, de nagyon tetszik. Szerintetek várjam meg míg leveszik a fogszabályzóm és csak akkor festessem be?:S


2010. okt. 24. 19:40
 1/2 anonim válasza:
szerintem a vörös haj+ fogszabályzó együtt aranyos:D kicsit kislányos lehet de mondom aranyos tud lenni nagyon:D,nekem a vörös hajról mindig a szeplő jut eszembe...mivel ezek általában ugye együtt járnak de szeplő nélkül is jól áll sokmindenkinek,főleg ha világos bőröd van és világos szemed,a szemüveget pedig szerintem ne nagyon hord így együtt esetleg hamár nem lesz fogszabályzód,mert különben az aranyosból igazad van...stréberes lesz :S egyébként a csokobarnábol elsőre tuti nem lesz rézvörös..hacsak nem elmész fodrászhoz hogy világosítson rajta. sok sikert!
2010. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
januárban veszik le a fogszabályzómat, szóval várok addig. a bőröm világos, a szemem meg zöldesbarna. remélem jól fog állni. fodrásszal csináltatom majd. köszönöm a választ. :D
2010. okt. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!